page-header

Nebulizatory

Podawanie leków wziewnych wymaga skutecznego i nowoczesnego urządzenia, które zapewni efektywną terapię. Dobór odpowiedniego urządzenia pozwala na najwyższą efektywność zabiegu, a jednocześnie pełen komfort i wygodę.

Z myślą o zdrowiu całej Twojej rodziny stworzyliśmy najwyższej jakości urządzenia do skutecznej nebulizacji u dorosłych, dzieci, a nawet niemowląt! Wybierz nebulizator idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się komfortem jego użytkowania.

Nebulizatory CONTROLY podlegają nie tylko 3-LETNIEJ GWARANCJI, ale również jedynej na polskim rynku POWYPADKOWEJ WYMIANIE sprzętu Safe-ly!

Nowoczesny nebulizator membranowy MESH z technologią wibrującej membrany zapewnia skuteczną nebulizację u dorosłych i dzieci. Dzięki membranie w górnej części zbiornika z płynem wytwarzane jest ciśnienie, które powoduje rozpylanie cząsteczek, a tym samym większą, aż 99% skuteczność nebulizacji.

Dołączone maseczki pozwalają dopasować nebulizator do rozmiaru twarzy, dzięki czemu używanie jest bardziej komfortowe. Nebulizator można stosować w każdej pozycji, a funkcja Auto-off wyłącza urządzenie po całkowitym podaniu leku. Nebulizator MESH marki CONTROLY to nowoczesna technologia dla skutecznej i komfortowej terapii!

Nebulizator Pneumatic Pro marki CONTROLY to wynik poszukiwań urządzenia idealnego – skutecznego, wygodnego i bezpiecznego nawet dla niemowląt. Pneumatic Pro rozprasza podany lek do postaci delikatnej mgiełki, która skutecznie dociera w głąb układu oddechowego. Efektywność nebulizacji to aż 98%.

Pneumatic Pro to także wygodna obsługa. Zintegrowany z urządzeniem pojemnik na akcesoria, wygodny długi przewód oraz niewielki rozmiar aparatu zapewniają wygodę nebulizacji w każdych warunkach. Nebulizator ma niewielki rozmiar, a wyjątkowo cicha praca urządzenia pozwala komfortowo przeprowadzić zabieg

Szukasz nebulizatora, który nadąży za Twoim trybem życia? Nebulizator pneumatyczny Compact to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, zarówno dorosłych, jak i dzieci, a nawet niemowląt! Niewielki rozmiar, dołączone akcesoria i praktyczny pokrowiec pozwalają na nieprzerwaną terapię również podczas podróży.

Urządzenie zapewnia skuteczność nebulizacji aż do 99% i możliwość podania każdego leku wziewnego. Dołączone maseczki pozwalają dopasować rozmiar do użytkownika, a cicha praca urządzenia gwarantuje komfort użytkowania.

Szukasz uniwersalnego nebulizatora, który sprawdzi się zarówno w domu jak i podróży? Nebulizator Basic to idealne rozwiązanie! Aparat pracuje z wydajnym kompresorem, który zapewnia silny strumień powietrza. Lekarstwo w postaci drobnej mgiełki doskonale przenika do miejsc zapalnych, zwiększając skuteczność zabiegów.

Urządzenie zapewnia skuteczność nebulizacji aż do 99% i możliwość podania każdego leku wziewnego. Dołączone maseczki pozwalają dopasować rozmiar do użytkownika, a cicha praca urządzenia gwarantuje komfort użytkowania.