page-header

CIŚNIENIOMIERZE

Regularny pomiar ciśnienia nie tylko pozwala cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją, ale przede wszystkim pomaga uniknąć poważnych schorzeń, w tym nadciśnienia czy chorób serca. Z myślą o Twoim zdrowiu stworzyliśmy ciśnieniomierze CONTROLY – wygodne w użytkowaniu i dostosowane do Twoich potrzeb nowoczesne urządzenia, dzięki którym z łatwością dokonasz codziennego pomiaru, nawet w podróży!

Martwisz się, że Ciśnieniomierz CONTROLY ulegnie uszkodzeniu? Niepotrzebnie!

Ciśnieniomierze CONTROLY podlegają nie tylko 5-LETNIEJ GWARANCJI, ale również unikalnemu na polskim rynku programowi POWYPADKOWEJ WYMIANY sprzętu Safe-ly!

W trosce o zdrowie całej Twojej rodziny, stworzyliśmy Ciśnieniomierz Rodzinny CONTROLY – najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Ciśnieniomierz umożliwia precyzyjną diagnostykę dla dwóch osób i zapamiętuje wyniki aż do 240 pomiarów! Dzięki funkcji MotionSense ciśnieniomierz wykryje – niepożądany podczas pomiaru – ruch ciała i poinformuje o konieczności powtórzenia badania – dzięki temu wynik będzie nie tylko precyzyjny ale także wiarygodny. Funkcja A-rhytm poinformuje Cię o podejrzeniu arytmii serca, dzięki zdolności wykrywania nierówności tętna

Idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę pomiaru i niepowtarzalny design. Duży, wygodny, podświetlany wyświetlacz, automatyczny 3-krotny pomiar ciśnienia oraz zapis aż do 240 pomiarów sprawiają, że jest to urządzenie niezbędne w każdym domu.

Wygodny, uniwersalny mankiet idealnie dopasuje się do Twojego ramienia, a zapis do 240 pomiarów umożliwi Twojemu lekarzowi analizę poprzednich wyników i ułatwi diagnozę. Ciśnieniomierz CONTROLY PREMIUM TOUCH to najwyższa jakość, która pozwoli cieszyć się aparatem przez lata. To najlepsza inwestycja w zdrowie Twoje i Twojej rodziny!

Najlepszy wybór dla osób, które cenią precyzję pomiaru i nowoczesność. Z urządzenia mogą korzystać równolegle dwie osoby, a złącze mikro USB pozwala na ładowanie ciśnieniomierza większością ładowarek telefonicznych. Dzięki temu jest niezastąpionym sprzętem w każdych warunkach.

Ciśnieniomierz jest wyjątkowo łatwy w obsłudze, co znacznie ułatwia regularny pomiar. Duży wyświetlacz, obsługa za pomocą jednego przycisku i dodatkowe funkcje ciśnieniomierza pozwalają na szybki i precyzyjny odczyt wyników i zapis aż do 180 pomiarów!

Jeśli jesteś osobą aktywną i szukasz urządzenia idealnego zarówno do diagnostyki domowej, jak i podczas podróży, Ciśnieniomierz kieszonkowy CONTROLY jest dla Ciebie! Urządzenie jest niewielkie, proste w obsłudze i nie wymaga dodatkowych akcesoriów, dzięki czemu zachowujesz regularność pomiarów i pełen komfort.

Ciśnieniomierz zapisuje wynik aż 180 pomiarów, a wskaźnik poziomu baterii pozwoli efektywnie rozplanować kolejne pomiary. Jest też wygodny – uniwersalny, zintegrowany mankiet zapewnia precyzję i wygodę. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi i licznym funkcjom dbasz o swoje zdrowie, nie rezygnując z codziennej aktywności.